alla kategorier
EN

Bästsäljande av optisk modul ——RDH 102 39/2

Publiceringstid: 2021-07-20 Visningar: 45

Märke: Ericsson
Artikelnummer: RDH 102 39/2
Typ: Fiberoptiska sändtagare, trådbunden, optisk modul
Formfaktor: SFP+
Räckvidd: 40 km
Våglängd: 1550nm
Transmissionsmedia: MM
Kabelanslutning: LC
DOM (Digital Optical Monitoring): Ja
Beskrivning: Ericsson RDH 102 39/2, XFP SM 10GB -ER 40km 1550nm -5/+70C Skyward Telecom är en professionell leverantör av begagnat och renoverat nätverk och telekomutrustning över 9 år för märken som Alcatel, Huawei, Nokia, Ericsson och ZTE, Cisco etc.
Varför du väljer oss:
-Över 9 års erfarenhet av telekomutrustning
-3 månaders garanti
--2000+ kunder från hela världen
-Upp till 90% rabatt.
Vi erbjuder också ett stort antal andra optiska moduler för Ericsson. Om du har några krav, besök https // www.skywardtel.com eller mejla till [e-postskyddad]